ELJ-PA221KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PA221KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 220UH 60MA 11 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,997
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PA221KF Panasonic
    ELJ-PA221KF Panasonic
    ELJ-PA221KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PA221KF is described as FIXED IND 220UH 60MA 11 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL