ELJ-PA220KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PA220KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 185MA 1.15 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,497
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PA220KF Panasonic
    ELJ-PA220KF Panasonic
    ELJ-PA220KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PA220KF is described as FIXED IND 22UH 185MA 1.15 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.