ELJ-PA181KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PA181KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 180UH 65MA 9.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 30,365
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PA181KF Panasonic
    ELJ-PA181KF Panasonic
    ELJ-PA181KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PA181KF is described as FIXED IND 180UH 65MA 9.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN