ELJ-PA180KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PA180KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 18UH 205MA 900 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,759
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PA180KF Panasonic
    ELJ-PA180KF Panasonic
    ELJ-PA180KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PA180KF is described as FIXED IND 18UH 205MA 900 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM