ELJ-PA100KF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-PA100KF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10UH 590MA 350 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,973
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PA100KF2 Panasonic
    ELJ-PA100KF2 Panasonic
    ELJ-PA100KF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PA100KF2 is described as FIXED IND 10UH 590MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM