ELJ-NK6N8AF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NK6N8AF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 6.8NH 750MA 90 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NK6N8AF Panasonic
    ELJ-NK6N8AF Panasonic
    ELJ-NK6N8AF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NK6N8AF is described as FIXED IND 6.8NH 750MA 90 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM