ELJ-NK39NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NK39NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 39NH 270MA 700 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NK39NJF Panasonic
    ELJ-NK39NJF Panasonic
    ELJ-NK39NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NK39NJF is described as FIXED IND 39NH 270MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"