ELJ-NK33NAF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NK33NAF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33NH 310MA 530 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NK33NAF Panasonic
    ELJ-NK33NAF Panasonic
    ELJ-NK33NAF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NK33NAF is described as FIXED IND 33NH 310MA 530 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"