ELJ-NK18NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NK18NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 18NH 430MA 270 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NK18NJF Panasonic
    ELJ-NK18NJF Panasonic
    ELJ-NK18NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NK18NJF is described as FIXED IND 18NH 430MA 270 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM