ELJ-NK18NAF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NK18NAF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 18NH 430MA 270 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NK18NAF Panasonic
    ELJ-NK18NAF Panasonic
    ELJ-NK18NAF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NK18NAF is described as FIXED IND 18NH 430MA 270 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1029 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY RETAINING STRAP
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB