ELJ-NK12NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NK12NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12NH 640MA 140 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NK12NJF Panasonic
    ELJ-NK12NJF Panasonic
    ELJ-NK12NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NK12NJF is described as FIXED IND 12NH 640MA 140 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM