ELJ-NK12NAF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NK12NAF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12NH 640MA 140 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NK12NAF Panasonic
    ELJ-NK12NAF Panasonic
    ELJ-NK12NAF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NK12NAF is described as FIXED IND 12NH 640MA 140 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.