ELJ-NK10NAF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NK10NAF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10NH 640MA 140 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NK10NAF Panasonic
    ELJ-NK10NAF Panasonic
    ELJ-NK10NAF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NK10NAF is described as FIXED IND 10NH 640MA 140 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM