ELJ-NJR22JF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-NJR22JF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 220NH 120MA 2.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NJR22JF2 Panasonic
    ELJ-NJR22JF2 Panasonic
    ELJ-NJR22JF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NJR22JF2 is described as FIXED IND 220NH 120MA 2.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS