ELJ-NJ82NJF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-NJ82NJF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 82NH 290MA 480 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NJ82NJF2 Panasonic
    ELJ-NJ82NJF2 Panasonic
    ELJ-NJ82NJF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NJ82NJF2 is described as FIXED IND 82NH 290MA 480 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN