ELJ-NJ82NGF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-NJ82NGF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 82NH 290MA 480 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NJ82NGF2 Panasonic
    ELJ-NJ82NGF2 Panasonic
    ELJ-NJ82NGF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NJ82NGF2 is described as FIXED IND 82NH 290MA 480 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V