ELJ-NJ68NJF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-NJ68NJF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68NH 340MA 350 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NJ68NJF2 Panasonic
    ELJ-NJ68NJF2 Panasonic
    ELJ-NJ68NJF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NJ68NJF2 is described as FIXED IND 68NH 340MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.