ELJ-NJ68NGF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-NJ68NGF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68NH 340MA 350 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NJ68NGF2 Panasonic
    ELJ-NJ68NGF2 Panasonic
    ELJ-NJ68NGF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NJ68NGF2 is described as FIXED IND 68NH 340MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM