ELJ-NJ56NJF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-NJ56NJF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 56NH 360MA 300 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NJ56NJF2 Panasonic
    ELJ-NJ56NJF2 Panasonic
    ELJ-NJ56NJF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NJ56NJF2 is described as FIXED IND 56NH 360MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"