ELJ-NJ47NJF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-NJ47NJF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47NH 380MA 280 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NJ47NJF2 Panasonic
    ELJ-NJ47NJF2 Panasonic
    ELJ-NJ47NJF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NJ47NJF2 is described as FIXED IND 47NH 380MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE