ELJ-NJ33NGF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-NJ33NGF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33NH 420MA 230 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NJ33NGF2 Panasonic
    ELJ-NJ33NGF2 Panasonic
    ELJ-NJ33NGF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NJ33NGF2 is described as FIXED IND 33NH 420MA 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM