ELJ-NJ22NGF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-NJ22NGF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22NH 500MA 170 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NJ22NGF2 Panasonic
    ELJ-NJ22NGF2 Panasonic
    ELJ-NJ22NGF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NJ22NGF2 is described as FIXED IND 22NH 500MA 170 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL