ELJ-NJ18NJF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-NJ18NJF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 18NH 550MA 150 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NJ18NJF2 Panasonic
    ELJ-NJ18NJF2 Panasonic
    ELJ-NJ18NJF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NJ18NJF2 is described as FIXED IND 18NH 550MA 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE