ELJ-ND56NKF Panasonic
  • Part Number: ELJ-ND56NKF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 56NH 360MA 510 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,720
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-ND56NKF Panasonic
    ELJ-ND56NKF Panasonic
    ELJ-ND56NKF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-ND56NKF is described as FIXED IND 56NH 360MA 510 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"