ELJ-ND47NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-ND47NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47NH 385MA 460 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,849
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-ND47NJF Panasonic
    ELJ-ND47NJF Panasonic
    ELJ-ND47NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-ND47NJF is described as FIXED IND 47NH 385MA 460 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE