ELJ-ND33NKF Panasonic
  • Part Number: ELJ-ND33NKF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33NH 395MA 390 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,094
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-ND33NKF Panasonic
    ELJ-ND33NKF Panasonic
    ELJ-ND33NKF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-ND33NKF is described as FIXED IND 33NH 395MA 390 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.