ELJ-ND27NKF Panasonic
  • Part Number: ELJ-ND27NKF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 27NH 455MA 340 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 24,722
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-ND27NKF Panasonic
    ELJ-ND27NKF Panasonic
    ELJ-ND27NKF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-ND27NKF is described as FIXED IND 27NH 455MA 340 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V