ELJ-ND1R0JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-ND1R0JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1UH 120MA 3.88 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 73,462
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-ND1R0JF Panasonic
    ELJ-ND1R0JF Panasonic
    ELJ-ND1R0JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-ND1R0JF is described as FIXED IND 1UH 120MA 3.88 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    HOLDER BATTERY 20MM COIN