ELJ-ND12NKF Panasonic
  • Part Number: ELJ-ND12NKF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12NH 535MA 240 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,041
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-ND12NKF Panasonic
    ELJ-ND12NKF Panasonic
    ELJ-ND12NKF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-ND12NKF is described as FIXED IND 12NH 535MA 240 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP