ELJ-ND10NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-ND10NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10NH 540MA 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-ND10NJF Panasonic
    ELJ-ND10NJF Panasonic
    ELJ-ND10NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-ND10NJF is described as FIXED IND 10NH 540MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM