ELJ-NCR12JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NCR12JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 120NH 170MA 870 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,755
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-NCR12JF Panasonic
    ELJ-NCR12JF Panasonic
    ELJ-NCR12JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NCR12JF is described as FIXED IND 120NH 170MA 870 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    View
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE