ELJ-NC82NKF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NC82NKF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 82NH 185MA 730 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,053
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-NC82NKF Panasonic
    ELJ-NC82NKF Panasonic
    ELJ-NC82NKF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NC82NKF is described as FIXED IND 82NH 185MA 730 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.