ELJ-NC82NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NC82NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 82NH 185MA 730 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 20,224
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-NC82NJF Panasonic
    ELJ-NC82NJF Panasonic
    ELJ-NC82NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NC82NJF is described as FIXED IND 82NH 185MA 730 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE