ELJ-NC56NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NC56NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 56NH 200MA 630 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,756
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-NC56NJF Panasonic
    ELJ-NC56NJF Panasonic
    ELJ-NC56NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NC56NJF is described as FIXED IND 56NH 200MA 630 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.