ELJ-NC47NKF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NC47NKF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47NH 205MA 590 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 14,009
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-NC47NKF Panasonic
    ELJ-NC47NKF Panasonic
    ELJ-NC47NKF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NC47NKF is described as FIXED IND 47NH 205MA 590 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE