ELJ-NC33NKF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NC33NKF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33NH 220MA 510 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,638
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-NC33NKF Panasonic
    ELJ-NC33NKF Panasonic
    ELJ-NC33NKF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NC33NKF is described as FIXED IND 33NH 220MA 510 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M