ELJ-NC27NKF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NC27NKF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 27NH 230MA 470 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 21,355
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-NC27NKF Panasonic
    ELJ-NC27NKF Panasonic
    ELJ-NC27NKF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NC27NKF is described as FIXED IND 27NH 230MA 470 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.