ELJ-NA47NMF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NA47NMF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47NH 450MA 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 24,232
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-NA47NMF Panasonic
    ELJ-NA47NMF Panasonic
    ELJ-NA47NMF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NA47NMF is described as FIXED IND 47NH 450MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.