ELJ-NA3R3JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NA3R3JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 100MA 4.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 26,851
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-NA3R3JF Panasonic
    ELJ-NA3R3JF Panasonic
    ELJ-NA3R3JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NA3R3JF is described as FIXED IND 3.3UH 100MA 4.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.