ELJ-NA2R7JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NA2R7JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.7UH 105MA 3.6 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,359
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-NA2R7JF Panasonic
    ELJ-NA2R7JF Panasonic
    ELJ-NA2R7JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NA2R7JF is described as FIXED IND 2.7UH 105MA 3.6 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"