ELJ-NA1R8JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NA1R8JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.8UH 110MA 3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,589
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-NA1R8JF Panasonic
    ELJ-NA1R8JF Panasonic
    ELJ-NA1R8JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NA1R8JF is described as FIXED IND 1.8UH 110MA 3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM