ELJ-NA1R2JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NA1R2JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.2UH 120MA 2.3 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,159
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-NA1R2JF Panasonic
    ELJ-NA1R2JF Panasonic
    ELJ-NA1R2JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NA1R2JF is described as FIXED IND 1.2UH 120MA 2.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK