ELJ-LC4R7MF Panasonic
  • Part Number: ELJ-LC4R7MF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 350MA 750 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,859
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-LC4R7MF Panasonic
    ELJ-LC4R7MF Panasonic
    ELJ-LC4R7MF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-LC4R7MF is described as FIXED IND 4.7UH 350MA 750 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM