ELJ-LC2R2MF Panasonic
  • Part Number: ELJ-LC2R2MF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 520MA 330 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,754
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-LC2R2MF Panasonic
    ELJ-LC2R2MF Panasonic
    ELJ-LC2R2MF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-LC2R2MF is described as FIXED IND 2.2UH 520MA 330 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.