ELJ-LA680KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-LA680KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 145MA 5.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,469
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-LA680KF Panasonic
    ELJ-LA680KF Panasonic
    ELJ-LA680KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-LA680KF is described as FIXED IND 68UH 145MA 5.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM