ELJ-LA470KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-LA470KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 165MA 4.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,082
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-LA470KF Panasonic
    ELJ-LA470KF Panasonic
    ELJ-LA470KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-LA470KF is described as FIXED IND 47UH 165MA 4.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT