ELJ-FJR15JF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-FJR15JF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 150NH 280MA 600 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-FJR15JF2 Panasonic
    ELJ-FJR15JF2 Panasonic
    ELJ-FJR15JF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FJR15JF2 is described as FIXED IND 150NH 280MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23