ELJ-FD4R7KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FD4R7KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 130MA 3.38 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-FD4R7KF Panasonic
    ELJ-FD4R7KF Panasonic
    ELJ-FD4R7KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FD4R7KF is described as FIXED IND 4.7UH 130MA 3.38 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE