ELJ-FD2R7KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FD2R7KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.7UH 140MA 2.54 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-FD2R7KF Panasonic
    ELJ-FD2R7KF Panasonic
    ELJ-FD2R7KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FD2R7KF is described as FIXED IND 2.7UH 140MA 2.54 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE