ELJ-FD2R2KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FD2R2KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 145MA 2.27 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-FD2R2KF Panasonic
    ELJ-FD2R2KF Panasonic
    ELJ-FD2R2KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FD2R2KF is described as FIXED IND 2.2UH 145MA 2.27 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN